برای مشاهده کامل از نوار پیمایشی استفاده نمایید.
محسن صادقی نسب محسن صادقی نسب محسن صادقی نسب محسن صادقی نسب
من محسن صادقی نسب در پنجم دسامبر 1994 میلادی مطابق با چهاردهم آذر ماه 1373 خورشیدی متولد شدم. بنده اصالتا، اهل تفرش از توابع استان مرکزی هستم. خب کمی درباره ی خودم صحبت کنم.
فعالیتم را در شاخه ی فناوری اطلاعات (Information Technology) و توسعه ی نرم افزار(Software Development) از سال 2007 میلادی آغاز کردم و تاکنون ادامه دارد.برنامه نویسی با زبان های مختلف چه تحت وب و چه تحت سیستم، کار با پایگاه های داده ی مطرح دنیا، سیستم های عامل متن باز و همچنین شاخه ی گرافیک رایانه ای از جمله فعالیت های بنده می باشد که جزئیات آن در قسمت «فعالیت ها و تخصص ها» ذکر شده است.
از جمله دیگر فعالیت های من موسیقی، آواز سنتی ایرانی، خوشنویسی، قرائت قرآن کریم و تعزیه خوانی است و به ادبیات و اشعار کهن ایران زمین و همچنین تاریخ، بسیار علاقه مند هستم.
سال 1384 شروع کار من در نوازندگی ساز پیانو (کلاسیک) بود و آواز ایرانی را به طور جدی از سال 1388 پیگیری نمودم. به دلیل علاقه ی زیاد به موسیقی سنتی ایرانی، مطالعاتی را در این زمینه نیز انجام داده و به فضای دستگاه ها، آواز ها و گوشه های ایرانی و همچنین نغمات قرآنی مسلط هستم.
قرائت قرآن کریم نیز بخش دیگری از فعالیت های اینجانب را تشکیل می دهد و در نهایت تعزیه خوانی در رثای حضرت اباعبدا... الحسین (ع) که به آن افتخار می کنم.
خب این را هم بگویم که بنده دیپلم ریاضی و فیزیک داشته و در رشته مهندسی عمران در دانشگاه تفرش تحصیل کرده ام.

در پایان، قصد دارم از عزیزانی تشکر کنم :
پدر و مادر عزیزم که زحماتشان غیر قابل جبران است،
جناب استاد محمود پورهادی، جناب استاد بهنام سلطان رضایی، جناب استاد مهدی سلامت جو، جناب استاد مسعود مظفری و دوست خوبم مهندس محمد رضایی که به گردن بنده بسیار حق دارند.

اللهم عجل لولیک الفرج